top of page
Frequently asked questions
Lessons cost from $60 per hour for a private one on one lesson. Discounts are available if you sign up to a course of 10 hours or more.
The cost per student is much lower if there are 2 or more students, so if you can come with a friend or two who has a similar English level to yourself it will be a much lower price for each of you!
One free face to face trial lesson is available for each student with no obligation to purchase lessons.
For more information on prices or to book a trial lesson, contact us at info@language-elevator.com.
bottom of page